PhDr. Lenka Václavíková, Ph.D.

osobní rozvoj

Proč trvá jedno sezení 3 hodiny

Jedna z nejčastějších otázek. Klienti jsou v šoku. Říkají: Nedovedu si představit, že s ním/s ní budu sedět v jedné místnosti 3 hodiny. O čem se jako budeme bavit? To je hrozně dlouhá doba!

Zamyslete se na chvíli nad tím, jak dlouho už váš partnerský konflikt trvá, jak dlouho nastavujete všechny komunikační mechanismy, které jsou nefunkční, respektive vždy přinesou bolest, neuspokojení, ublížení, obavy a strach, co bude dál.

Zamyslete se nad tím, co potřebujete domlouvat. Chcete hovořit o několikaleté budoucnosti vašich dětí, vás samotných. Musíte najít způsob komunikace s člověkem, který vám byl blízký, už není, ale je i nadále rodičem vašich dětí.

Tříhodinové sezení poskytuje právě tolik času, kolik je potřeba, aby mohly být řečeny věci, které vás oba trápí, abyste mohli vyslovit svoje potřeby, abyste v rámci prvního setkání mohli odejít s pocitem, že alespoň kus práce byl udělán a vrátili se posléze znovu k jednomu stolu a ke společnému dalšímu hledání řešení.

Kdo jsem

Kdo jsem

Kontakt

Kontakt

web link replica watches. look at this website editreplica.com. visit https://www.buybestreplicas.com. hop over to this web-site fake rolex. my review here fakerolex-watch. her latest blog rolex replica. link breitling replica watches. visit this web-site replicagreat.com. 75% off replica rolex. browse this site replica watches. browse around here rolex replica. Resources fake rolex. i thought about this replica watches. try here https://rolexreplica-watch.com/. browse around this site replica rolex watches. internet replica rolex. blog replica rolex. useful link replica watches. Best place to buy https://www.massreplica.com/. Wiht 50% Discount rolex replica.