PhDr. Lenka Václavíková, Ph.D.

osobní rozvoj

Kolik to stojí

Jedna hodina mediačního sezení stojí 1000 Kč. Jedno mediační setkání je vždy plánováno na souvislé 3 hodiny. Částka, kterou klienti hradí, se dělí mezi oba klienty. Záleží na jejich vzájemné dohodě, jak se o tuto částku podělí. Obvykle každý klient platí polovinu, tedy 500 Kč za hodinu. Mohou se ale domluvit i jinak. Upřednostňuji, aby se obě strany podílely na hrazení mediace, byť i některá strana menším dílem.

V případě, že potřebují klienti zrušit či přesunout termín, je nutné tak učinit nejdéle               2 pracovní dny (48 h) dopředu. Jinak je potřeba uhradit mediaci jako realizovanou.

Kdo jsem

Kdo jsem

Kontakt

Kontakt

web link replica watches. look at this website editreplica.com. visit https://www.buybestreplicas.com. hop over to this web-site fake rolex. my review here fakerolex-watch. her latest blog rolex replica. link breitling replica watches. visit this web-site replicagreat.com. 75% off replica rolex. browse this site replica watches. browse around here rolex replica. Resources fake rolex. i thought about this replica watches. try here https://rolexreplica-watch.com/. browse around this site replica rolex watches. internet replica rolex. blog replica rolex. useful link replica watches. Best place to buy https://www.massreplica.com/. Wiht 50% Discount rolex replica.