PhDr. Lenka Václavíková, Ph.D.

osobní rozvoj

Kdo jsem

V oblasti osobního rozvoje poskytuji psychoterapeutické služby, koučink a mediaci.

V roce 2016 jsem ve spolupráci s kolegy a kolegyněmi založila Terapeutické centrum Liberec (www.terapie-liberec.cz), kde v podobě týmu nezávislých terapeutů a terapeutek poskytujeme služby jak v rovině psychoterapeutické, tak fyzioterapeutické.

Mám pracovní zkušenosti s lidmi v různých životních situacích a etapách.

Nejčastěji pracuji s klienty a klientkami, kteří se ocitají v přelomových momentech svého života - řeší manželské či partnerské krize, rozchází se s partnery, mění nebo chtějí měnit zaměstnání, očekávají přírůstek do rodiny, startují své podnikání, hledají směr svého dalšího rozvoje. Vnímají tyto momenty jako důležité katarze pro rozvoj vlastní osobnosti.

Pracuji s rodiči malých dětí, s oběťmi domácího násilí, a s klienty a klientkami, kteří se potýkají s psychosomatickými obtížemi (migrény, poruchy příjmu potravy, vnímání vlastního těla, nadváhy, poruchami pohybového ústrojí, atd.)

Vystudovala jsem obor sociologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. V rámci univerzitního studia jsem získala i zahraniční zkušenost v rámci semestrálního kurzu Řešení konfliktu na American University ve Washingtonu, D. C. (USA). Několik let jsem pak pracovala jako socioložka v oblasti výzkumu i výuky. Poté, co jsem se stala matkou své první dcery, rozhodla jsem se hledat profesní a vzdělávací oblast, kde budu dále spokojená, kde budu získávat nové podněty pro život a kde budu mít pocit smysluplného uplatnění. Nejprve jsem nabývala sebezkušenost v osobnostně zaměřených kurzech v rámci systému Principů života a rozhodla jsem se pak pracovat v oblasti osobnostního rozvoje. Absolvovala jsem proto mimo jiné dvouletý výcvik v profesních dovednostech Institutu rodinné terapie a psychosomatické medicíny v Liberci, Mediační výcvik Asociace mediátorů ČR, Výcvik terapie partnerského vztahu a řadu dalších kurzů, především pak pětiletý Komplexní vzdělávací program v psychoterapii ve směru dynamickém s důrazem na celostní – psychosomatický přístup. Tento přístup tvoří základ mé psychoterapeutické práce. Celoživotní vzdělávání v profesi považuji pro sebe za zásadní zdroj dalšího vlastního rozvoje. (Moje kompletní CV je k dispozici ZDE.) 

Spolupracuji s organizacemi Rodina v centru, z.ú., Nový Bor, Amina, o.p.s., Liberec, Protěž, z.ú., Liberec a dalšími.

Dřívější spolupráce s Dětským koutkem Technické univerzity v Liberci (metodické vedení­, konzultace a koučink) a dobrovolnická práce pro Bílý kruh bezpečí.

Považuji za nezbytnou součást své profesní kvality, že svou práci superviduji, jak individuálně, tak v týmu.

Ve své práci se řídím etickými zásadami Evropské psychoterapeuticé asiciace a pravidly České asociace pro psychoterapii, jíž jsem členkou.

 

Pracuji na přímou platbu.

Nepracuji v kontextu zdravotnických služeb.

 

Kdo jsem

Kdo jsem

Kontakt

Kontakt

web link replica watches. look at this website editreplica.com. visit https://www.buybestreplicas.com. hop over to this web-site fake rolex. my review here fakerolex-watch. her latest blog rolex replica. link breitling replica watches. visit this web-site replicagreat.com. 75% off replica rolex. browse this site replica watches. browse around here rolex replica. Resources fake rolex. i thought about this replica watches. try here https://rolexreplica-watch.com/. browse around this site replica rolex watches. internet replica rolex. blog replica rolex. useful link replica watches. Best place to buy https://www.massreplica.com/. Wiht 50% Discount rolex replica.