PhDr. Lenka Václavíková, Ph.D.

osobní rozvoj

Psychoterapie

Realizuji individuální i párové terapie. (Párovou terapii poskytuji jak sama, tak ve dvojici s terapeutem Martinem Halamou.)

V terapii pracuji se svými klienty a klientkami na tématech, která jim dlouhodobě přináší obtíže. Často se tyto zdroje ukazují teprve v situacích, kdy se objevují krizové momenty, zdánlivě neřešiletné komplikace.

Mohu vám nabídnout provázení vašimi nesnázemi tak, abyste našli jejich příčiny, mohli je pochopit, vyrovnat se s nimi, opustit je.

Pracuji s tématy jako je manželská či partnerská krize, rozvod, potíže v zaměstnání, výchova dětí, nemoc, ztráta, šikana, mezigenerační konflikty, ztráta životní motivace.

V oblasti nemocí pracuji v psychosomatickém kontextu nejčastěji s poruchami příjmu potravy, migrénami, obtížemi s otěhotněním, bolestmi zad a dalšími.

Ve své práci se řídím Etickými zásadami Evropské psychoterapeuticé asiciace.

Neposkytuji zdravotnické služby.

AKTUÁLNĚ BOHUŽEL Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ NEMOHU PŘIJÍMAT NOVÉ KLIENTY A KLIENTKY DO TERAPIE.

Kdo jsem

Kdo jsem

Kontakt

Kontakt

web link replica watches. look at this website editreplica.com. visit https://www.buybestreplicas.com. hop over to this web-site fake rolex. my review here fakerolex-watch. her latest blog rolex replica. link breitling replica watches. visit this web-site replicagreat.com. 75% off replica rolex. browse this site replica watches. browse around here rolex replica. Resources fake rolex. i thought about this replica watches. try here https://rolexreplica-watch.com/. browse around this site replica rolex watches. internet replica rolex. blog replica rolex. useful link replica watches. Best place to buy https://www.massreplica.com/. Wiht 50% Discount rolex replica.